Prípravy

Vážení priatelia, obyvatelia Necpál, rodáci. V poslednom aprílovom týždni roku 2015 sme pre vás s radosťou pripravovali oslavy 660. výročia prvej písomnej zmienky o obci Necpaly nad Nitrou. Súčasťou týchto dní bolo mnoho podujatí a aktivít, ktoré boli zverejnené na plagátoch. Prípravy boli náročné - vybavovanie, zariaďovanie a zaisťovanie všetkého potrebného, aby sa vám u nás páčilo a tieto historicky prvé oslavy vošli do povedomia návštevníkov v tom najlepšom svetle.

Prípravy sa začali koncom leta 2014 rôznymi diskusiami, návrhmi a predstavami o tom, ako by mal celý program osláv prebiehať. Nasledovalo mnoho telefonátov, listov a osobných stretnutí s ďalšími zainteresovanými – predstaviteľmi mesta, Kultúrnym a spoločenským strediskom, Denným centrom, obyvateľmi, rodákmi, priateľmi zo súborov, skupín, jednania o možnom technickom zabezpečení, o gastronomickej časti a ďalších organizačných stránkach podujatia.

Občania boli o prípravách informovaní ústne, letákmi v schránkach, informáciami na webovej i facebookovej stránke. Priebežne sme informovali, dolaďovali, optimalizovali, aby výsledok vyústil k všeobecnej spokojnosti.


Priebeh jednotlivých fáz príprav môžete sledovať kliknutím na nasledovné odkazy:

Logo osláv Chystanie dreva Chystanie dreva


© 2015 NECPALY | design by K STUDIO | stránka spustená 1. augusta 2008 | mapa stránok | Facebook Necpaly

TOPlist