Chystá sa

Milí Necpalania,
Nenechajte si ujsť akcie a aktivity, ktoré pre vás s radosťou pripravujeme. Neváhajte prísť, zapojiť sa alebo aj pomôcť organizátorom. Pracovitých rúk nikdy nie je dosť ;-)

A čo nás najbližšie čaká?
Výstava ručných prác s veľkonočnou tematikou a remeselných výrobkov šikovných domácich majstrov bude v necpalskom kultúrnom dome 16. marca. od 9.00 - 17.00 hod.

22. apríla si spoločne užijeme necpalské hody a 30. apríla spoločne postavíme máj.

Súťaž vo varení šúľancov a bezkontaktný futbal pod spoločným názvom ŠuFut 2018 sa uskutoční v sobotu 5. mája od 13.00 hod.

Niečo malé bude čakať na deti v nedeľu 3. júna pri príležitosti MDD a v spolupráci s mestom sa 11. augusta stretneme aj na Dni dobrých susedov, ktorý sa vlani naozaj vydaril.

Jesennú výstavu plodov záhrad necpalských pestovateľov si môžete prezrieť 13. a 14. spetembra.

Na záver roka určite zas príde aj Mikuláš so svojou družinou. Tešíme sa na veselosti, ktoré spoločne prežijeme.
Prajeme vám, milí Necpalania, hlavne dobré zdravie, aby všetko ostatné malo cenu.


Kontakt - necpaly660@gmail.com alebo na tel. 0905 683 779.
Podrobnejšie informácie o pripravovaných akciách zverejňujeme priebežne, preto sledujte našu stránku, rovnako aj informácie na facebookovej stránke Necpaly a na vývesných plochách plagátov v Necpaloch. Jedna informačná vitrína je umiestnená pri zastávke autobusu pri Potravinách CBA. Druhá vitrína je na plote v blízkosti Mäsiarstva u Borku a aktuálne plagáty k pripravovaným akciám nájdete aj na ulici Na záhumní 27, na plote Posedenia pri studni (Veľkonecpalská ul) a na Kopaničkách pri zastávke autobusu na Snežienkovej ulici.
Na stretnutia s vami sa tešia dobrovoľní organizátori z OZ FanNecpaly!© 2015 NECPALY | design by K STUDIO | stránka spustená 1. augusta 2008 | mapa stránok | Facebook Necpaly

TOPlist