Chystá sa

Milí Necpalania,
Nenechajte si ujsť akcie a aktivity, ktoré pre vás s radosťou pripravujeme. Neváhajte prísť, zabaviť sa alebo prípadne pomôcť organizátorom. Tešíme sa na každé stretnutie s vami!

DNES TO BUDE TROCHU OSOBNEJŠIE... ;-)
Milí priatelia, milí Necpalania, milí susedia... asi takto vždy začínam nejaký status, výzvu, oznam na tejto našej „necpalskej“ stránke. Nie preto, že sa patrí, aby tam nejaké oslovenie bolo, ale preto, že to naozaj tak cítim. Mám rada ľudí a využívam každú príležitosť sa s nimi zblížiť, či urobiť niečo nad rámec úsmevu či pozdravu. Mám veľké šťastie na pár priateľov, s ktorými sme našli spoločné záujmy nielen osobné, ale i tie vo vzťahu k obyvateľom mesta. Vo svojom čase, pri našich stretnutiach nás baví vymýšľať rôzne aktivity a akcie, ktoré sú spojené s tradíciami, ale i také, ktoré tu ešte neboli a vieme, že vás potešia či zabavia. Trvá to už niekoľko rokov a veľmi nás teší vaša stále vzrastajúca účasť. Isto na nás poznať, že Necpaly a ľudia v nich, sú nám naozaj milí... že do toho dávame nielen čas, prácu, financie, energiu, ale i kus srdca. Možno aj tá radosť a tradície, ktoré vtláčame ako pečať do súčasného necpalského života, boli dôvodom, prečo som dostala ponuku zvážiť kandidatúru na poslankyňu mestského zastupiteľstva za volebný obvod č.1 (Necpaly, Žabník, Staré mesto). Nebolo to rozhodnutie ľahké, no počúvať ľudí a riešiť aj drobné veci všedných dní, ktoré môžu prispieť ku kvalite života našich obyvateľov je to, čo ma baví a v prípade úspešnosti bude jedným z mojich cieľov. Tak som sa totiž rozhodla - IDEM DO TOHO.
Vyskúšam.
Budem naďalej robiť čo cítim, čo chcem, čo robiť treba, aby bol človek spokojný a dokonca aj veselý. Využijem všetky možnosti ešte aktívnejšie sa zapojiť do verejného života, počúvať vás a robiť pre Necpalanov i všetkých Prievidžanov maximum. Všetko je v nás. V tejto fáze však potrebujem vašu podporu. Ako nezávislá kandidátka musím v čo najkratšom čase zozbierať na podporu mojej kandidatúry minimálne 500 podpisov obyvateľov Prievidze. Budem rada, ak mi v tom pomôžete a tento počet sa nám podarí aj prevýšiť. Vďaka tým, ktorí už tak ochotne urobili, no ešte stále je predo mnou veľké číslo. Niektorí ste využili príležitosť stretnúť sa so mnou a podpísať listinu na podujatí Zatváranie prázdnin v Necpaloch v posledný augustový deň. Ak sa chcete so mnou skontaktovať a prípadne podporiť môj zámer kandidovať aj podpisom listiny, zavolajte mi na 0905 683 779, určite sa dohodneme. Rovnako mi môžete napísať do správy na fb alebo si môžeme dohovoriť iné osobné stretnutie. Pozdravujem vás a teším sa na vás. Kveta ĎurčováNajbližšie podujatie:

Jesennú výstavu plodov záhrad necpalských pestovateľov si môžete prezrieť 13. a 14. septembra 2018 v kultúrnom dome v Necpaloch. Sladkým bonusom je súbežná výstava a ochutnávka medu.

Jesenná výstava 2018

Na záver roka určite zas príde aj Mikuláš so svojou družinou a obdarí sladkosťami nielen všetky dobré deti, ale aj rodičov či starých rodičov chutným vianočným punčom. Bližšie informácie o termíne konania včas zverejníme.
Tešíme sa na veselosti, ktoré spoločne prežijeme a prajeme vám, milí Necpalania, hlavne dobré zdravie, aby všetko ostatné malo cenu.


Kontakt - necpaly660@gmail.com alebo na tel. 0905 683 779.
Podrobnejšie informácie o pripravovaných akciách zverejňujeme priebežne, preto sledujte našu stránku, rovnako aj informácie na facebookovej stránke Necpaly a na vývesných plochách plagátov v Necpaloch. Jedna informačná vitrína je umiestnená pri zastávke autobusu pri Potravinách CBA. Druhá vitrína je na plote v blízkosti Mäsiarstva u Borku a aktuálne plagáty k pripravovaným akciám nájdete aj na ulici Na záhumní 27, na plote Posedenia pri studni (Veľkonecpalská ul) a na Kopaničkách pri zastávke autobusu na Snežienkovej ulici.
Na stretnutia s vami sa tešia dobrovoľní organizátori z OZ FanNecpaly!© 2015 NECPALY | design by K STUDIO | stránka spustená 1. augusta 2008 | mapa stránok | Facebook Necpaly

TOPlist