Chystá sa

Milí Necpalania,
Nenechajte si ujsť akcie a aktivity, ktoré pre vás s radosťou pripravujeme. Neváhajte prísť, zapojiť sa alebo aj pomôcť organizátorom. Každá pomoc je vždy vítaná!

A čo nás najbližšie čaká?
V spolupráci s mestom Prievidza a KaSS 11. augusta pripravujeme Deň dobrých susedov, ktorý bude mať tento rok v našom regióne už 10. ročník, z toho u nás v Necpaloch to bude po druhý raz.
Každý ročník mal svoju ústrednú tému, od čoho sa odvíjali aj súťažné disciplíny. Tento rok je vyhlásená téma AKO MALÉ DETI. Do súťaže sa môže zapojiť 5-členné družstvo v akomkoľvek zložení - od detí až po seniorov, ženy muži... Okrem diplomov, medailí a vecných cien si súťažiaci odnesú veľa veselých zážitkov a prežijú jedno krásne sobotné popoludnie s dobrými susedmi.
V tomto čase sú už prihlásené družstvá z Čerenian, Nedožier-Brezian, Necpál pri Martine, z Rudnianskej doliny i z našich Necpál. Počet družstiev je obmedzený na desať, preto ak máte záujem, neváhajte a prihláste sa na tel. čísle 0905 683 779 alebo mailom na necpaly660@gmail.com. Tešíme sa na Vás!

Jesennú výstavu plodov záhrad necpalských pestovateľov si môžete prezrieť 13. a 14. septembra 2018 v kultúrnom dome v Necpaloch.

Na záver roka určite zas príde aj Mikuláš so svojou družinou. Tešíme sa na veselosti, ktoré spoločne prežijeme.
Prajeme vám, milí Necpalania, hlavne dobré zdravie, aby všetko ostatné malo cenu.


Kontakt - necpaly660@gmail.com alebo na tel. 0905 683 779.
Podrobnejšie informácie o pripravovaných akciách zverejňujeme priebežne, preto sledujte našu stránku, rovnako aj informácie na facebookovej stránke Necpaly a na vývesných plochách plagátov v Necpaloch. Jedna informačná vitrína je umiestnená pri zastávke autobusu pri Potravinách CBA. Druhá vitrína je na plote v blízkosti Mäsiarstva u Borku a aktuálne plagáty k pripravovaným akciám nájdete aj na ulici Na záhumní 27, na plote Posedenia pri studni (Veľkonecpalská ul) a na Kopaničkách pri zastávke autobusu na Snežienkovej ulici.
Na stretnutia s vami sa tešia dobrovoľní organizátori z OZ FanNecpaly!© 2015 NECPALY | design by K STUDIO | stránka spustená 1. augusta 2008 | mapa stránok | Facebook Necpaly

TOPlist