Chystá sa

Milí Necpalania,
Nenechajte si ujsť akcie a aktivity, ktoré pre vás s radosťou pripravujeme. Neváhajte prísť, zabaviť sa alebo prípadne pomôcť organizátorom. Tešíme sa na každé stretnutie s vami!

Milí priatelia, do konca roka zostáva necelý mesiac a okrem vianočných príprav si iste nájdete čas aj na niektoré aktivity, ktoré sa budú konať nablízku. Jednou z tých jedinečných a zaujímavých bude podujatie Slovensko spieva koledy, kedy si spoločne na Námestí slobody zaspievame päť tradičných slovenských kolied v sprievode hudobnej skupiny Necpalanka a spevákov zo speváckej skupiny Dúbrava z Necpál. Koledy sa budú spievať v tomto poradí:
1. Poďme bratia do Betléma
2. Do hory, do lesa, valasi
3. Šťastie, zdravie, pokoj svätý
4. Tichá noc
5. Daj Boh šťastia tejto zemi

TEŠÍME SA NA VÁS!
Koledy
Kontakt - necpaly660@gmail.com alebo na tel. 0905 683 779.


Podrobnejšie informácie o pripravovaných akciách zverejňujeme priebežne, preto sledujte našu stránku, rovnako aj informácie na facebookovej stránke Necpaly - mestská časť Prievidze a na vývesných plochách plagátov v Necpaloch. Jedna informačná vitrína je umiestnená pri zastávke autobusu pri Potravinách CBA. Druhá vitrína je na plote v blízkosti Mäsiarstva u Borku.
Na stretnutia s vami sa tešia dobrovoľní organizátori z OZ FanNecpaly!© 2015 NECPALY | design by K STUDIO | stránka spustená 1. augusta 2008 | mapa stránok | Facebook Necpaly

TOPlist