Chystá sa

Milí Necpalania,
Nenechajte si ujsť akcie a aktivity, ktoré pre vás s radosťou pripravujeme. Neváhajte prísť, zabaviť sa alebo prípadne pomôcť organizátorom. Tešíme sa na každé stretnutie s vami!

Milí priatelia, milí Necpalania, milí Prievidžania,... dovoľte mi, aby som sa vám úprimne poďakovala za každý jeden hlas v komunálnych voľbách. Veľmi ma potešilo neuveriteľných 1447 hlasov, ktoré sú pre mňa nesmiernym záväzkom. Vyjadrenie dôvery je zároveň motiváciou robiť pre obyvateľov ešte viac, aby bola Prievidza naozaj dobrým miestom pre život.
ĎAKUJEM VÁM!
Kveta Ďurčová
Na záver roka pripravujeme príchod Mikuláša, ktorý tento rok pôjde svoju trasu aj po Necpaloch až ku kaplnke. Rodičia s deťmi budú mať možnosť vidieť Mikulášsky sprievod od 16:30 až do 18.00, kedy bude jeho "konečná" pri kaplnke. Spolu rozsvietime stromček a pochutíme sa na vianočnom punči. Určite si nájdite čas 5. decembra, bližšie informácie o trase Mikulášskej družiny budú na plagátoch.
Tešíme sa na veselosti, ktoré spoločne prežijeme a prajeme vám, milí Necpalania, hlavne dobré zdravie, aby všetko ostatné malo cenu.


Kontakt - necpaly660@gmail.com alebo na tel. 0905 683 779.
Podrobnejšie informácie o pripravovaných akciách zverejňujeme priebežne, preto sledujte našu stránku, rovnako aj informácie na facebookovej stránke Necpaly a na vývesných plochách plagátov v Necpaloch. Jedna informačná vitrína je umiestnená pri zastávke autobusu pri Potravinách CBA. Druhá vitrína je na plote v blízkosti Mäsiarstva u Borku a aktuálne plagáty k pripravovaným akciám nájdete aj na ulici Na záhumní 27, na plote Posedenia pri studni (Veľkonecpalská ul) a na Kopaničkách pri zastávke autobusu na Snežienkovej ulici.
Na stretnutia s vami sa tešia dobrovoľní organizátori z OZ FanNecpaly!© 2015 NECPALY | design by K STUDIO | stránka spustená 1. augusta 2008 | mapa stránok | Facebook Necpaly

TOPlist