Chystá sa

Milí Necpalania,
Nenechajte si ujsť akcie a aktivity, ktoré pre vás s radosťou pripravujeme. Neváhajte prísť, prípadne sa aj zapojiť či pomôcť organizátorom. Pracovitých rúk nikdy nie je dosť ;-)

PRIPRAVUJEME:
Najzaujímavejším letným podujatím bude DEŇ DOBRÝCH SUSEDOV. Akciu organizujeme v spolupráci s mestom Prievidza a Kultúrnym a spoločenským strediskom v Prievidzi ako súčasť prievidzských hodov. Ťažiskom sobotného popoludnia 12. augusta 2017 bude súťažné zápolenie 5-členných družstiev v rôznych zábavných disciplínach. Pripravíme ich my, Necpalania, ako hostitelia družstiev, ktoré už absolvovali osem ročníkov tejto súťaže v rudnianskej doline. Vítané sú kolektívy z Necpál, z Prievidze i okolitých obcí, ktoré majú zmysel pre súťaženie a hlavne kolektívny humor.
Členovia súťažných družstiev nie sú obmedzení vekom ani zložením (muži, ženy, deti). Vítaná je aj podpora fanúšikov každého družstva. Súťažné disciplíny sa účastníci dozvedia až na mieste, vhodné je jednotné oblečenie - tričká rovnakej farby alebo iné podľa vlastného uváženia. Téma tohto - už 9. ročníka Dňa dobrých susedov je NA GAZDOVSKOM DVORE. Budú tomu prispôsobené súťažné disciplíny aj celá atmosféra podujatia. Súčasťou podujatia budú predajné stánky a možnosť občerstvenia.
Príďte sa do Necpál zabaviť spoločne so svojimi priateľmi či rodinou! Ak máte chuť sa zapojiť aj do súťaženia, napíšte na adresu necpaly660@gmail.com alebo telefonicky na 0905 683 779. Tešíme sa na vás!

Deň dobrých susedov 2016 TU si môžete pozrieť vlaňajší ročník v Ješkovej Vsi - Bankách.

Bližšie info o pripravovaných akciách budeme zverejňovať priebežne, preto sledujte našu stránku, rovnako aj stránku a udalosti na facebookovej stránke Necpaly a na vývesných plochách plagátov v Necpaloch. Jedna informačná vitrína nám pribudla pri zastávke autobusu pri Potravinách CBA v Necpaloch, tam sa vždy dozviete, čo sa bude konať najbližšie. Druhá vitrína je na plote v blízkosti Mäsiarstva u Borku - tiež priebežne aktualizovaná.
Tešíme sa na vás!

Rámcový plán akcií na tento rok:
12. august - Deň dobrých susedov - zábavné popoludnie pre súťažné družstvá z okolitých obcí a všetkých dobrých susedov
21. - 22. september - jesenná výstava v kultúrnom dome - výstava plodov záhrad pestovateľov zeleniny a ovocia
5. december - rozsvecovanie stromčeka a príchod Mikuláša

Kontakt pre viac informácií či prihlasovanie do súťaží - necpaly660@gmail.com alebo na tel. 0905 683 779© 2015 NECPALY | design by K STUDIO | stránka spustená 1. augusta 2008 | mapa stránok | Facebook Necpaly

TOPlist