Súťaže

Necpalské šúľance

Okrem pripraveného kultúrneho programu zábava gradovavala aj nezvyčajnými súťažami. Hneď v prvý deň – piatok 1. mája 2015 odštartovala súťaž družstiev pod názvom Necpalské šúľance. Zvíťazil nielen súťaživý duch, ale hlavne dobrá nálada a zábava! Ochutnávku súťažných porcií okrem hodnotiacej komisie robili aj hostia osláv. Pre účastníkov boli pripravené odmeny a vecné ceny.
V SÚČASNOSTI SA TEŠÍME UŽ NA 3. ROČNÍK!!!
Záujemcovia o účasť v súťaži, ktorá sa bude konať najbližšie 6. mája 2017, môžu svoje súťažné družstvá prihlásiť vyplnením prihlášky a zaslaním na necpaly660@gmail.com alebo telefonicky na č. 0905 683 779.

Podmienky súťaže si môžete pozrieť TU.

Bezkontaktný futbal

V sobotu 2. mája 2015 bola pripravená súťaž športových družstiev v bezkontaktnom futbale. Záujemcovia o dianie na športovom poli si môžu TU prečítať podmienky športového zápolenia. Prihlásené 6-členné družstvá odohrali historicky prvý ročník tohto turnaja. Zápasy sršali nielen športovým nadšením, ale hlavne humorom.
Najbližší ročník bezkontaktného futbalu sa uskutoční 6. mája 2017 o 15.00 hod. Na 3. ročník sa môžete prihlásiť vyplnením prihlášky a zaslaním na necpaly660@gmail.com, prípadne nahlásiť telefonicky na č. 0905 683 779.


Vytvorenie rekordu v počte ľudí pískajúcich Kohútika Jarabého

V sobotu 2. mája o 17.00 hod. sme pripravili pokus o vytvorenie rekordu v počte ľudí pískajúcich Kohútika Jarabého. Maskot organizátorov z FanNecpaly a osláv kohút Mojmír bol inšpiráciou pre vytvorenie prvého rekordu v POČTE ĽUDÍ súčasne pískajúcich túto nepísanú hymnu FanNecpaly. Pred hlavné pódium, sa dostavilo niekoľko desiatok divákov a o 17.00 hodine bolo zahájené pískanie. Sčítaním pískajúcich sme dospeli k číslu 104! Ďakujem,e všetkým, ktorí sa podieľali na tomto nevšednom rekorde a pískli si s nami! :)
© 2015 NECPALY | design by K STUDIO | stránka spustená 1. augusta 2008 | mapa stránok | Facebook Necpaly

TOPlist