Kultúrny program

Kultúrny program osláv bol bohatý na spevy, piesne, vystúpenia skupín a súborov rôznych žánrov od detských až po seniorské. Každý návštevník si iste našiel to svoje. Na pódiu sa vystriedalo 288 účinkujúcich - medzi nimi detské súbory - Materská škola Žabník, Materská škola na Malonecpalskej ulici, Základná škola na Malonecpalskej ulici, Materské centrum Slniečko, Spojená základná škola v Prievidzi, zahrali a zaspievali - Dúbrava, Bukovec, Košarinka, Trávniček, Subina, Fatran z Martina, Necpalské heligónky, Duo BAND, Lumaro, Cimbalika, JASS, Poluvská muzika, Elektric a finále osláv patrilo neodmysliteľnej Necpalanke.

Stavanie mája

Ku kultúrnemu programu môžeme zaradiť aj STAVANIE MÁJA , ktoré sa konalo deň pred otvorením hlavnej časti osláv - 30. apríla 2015.


Okrem toho boli pripravené aktivity pre deti – súťaže, maľovanie na tvár a atrakcie pre ich zábavu. V stánkoch boli výstavky šikovných rúk necpalských ženičiek, ukážky zdobenia medovníkov domáce hand-made výrobky i ochutnávky domácich špecialít.

Program osláv 660. výročia prvej písomnej zmienky o Necpaloch

Program osláv výročia© 2015 NECPALY | design by K STUDIO | stránka spustená 1. augusta 2008 | mapa stránok | Facebook Necpaly

TOPlist