Olympiáda seniorov 2018

Prvá športová olympiáda seniorov Denných centier v Prievidzi sa konala 26. júna 2018 v Lesoparku Prievidza. Organizátorom 1. ročníka tohto podujatia bolo Denné centrum Sever a prihlásilo sa sedem seniorských družstiev, pre ktoré bolo pripravených sedem disciplín, guláš a dobrá zábava. Nechýbal olympijský oheň, vlajky a slávnostná stmosféra.

Kliknutím na fotografie zväčšíte ich náhľady


Disciplíny boli skôr zábavné, s ktorými sa z nášho DC Necpaly popasovali Božena Šovčíková, Rozália Mellová a Viera Warcholová. Naše "dievčatá" zvládli streľbu zo vzduchovej pištole, hod starou čižmou na diaľku, hod granátom na cieľ, gól florbalovou hokejkou do bránky, beh držiac sa za ruky na 50 metrov, hod valčekom na cieľ, hod krúžkami na palicu úplne bravúrne.


No a výsledok? Parádny! Naše družstvo získalo zlatú medailu a stalo sa víťazom celej súťaže! Srdečne blahoželáme a prajeme nielen našim víťazkám, ale i všetkým zúčastneným veľa zdravia, zdravého športového ducha a elánu do každej aktivity, ktorá im spríjemňuje a oživuje chvíle na zaslúženom odpočinku.© 2015 NECPALY | design by K STUDIO | stránka spustená 1. augusta 2008 | mapa stránok | Facebook Necpaly

TOPlist