ŠUFUT Necpaly 2017 - súťaž v bezkontaktnom futbale

Po odmenení všetkých súťažiacich v príprave šúľancov prišla na rad druhá časť zábavného popoludnia v Necpaloch. Osem športových družstiev futbalistov sa zaregistrovalo a hráči svojim podpisom potvrdili hru v rámci stanovených pravidiel i v duchu fair play. Hlavnou cenou tejto súťaže je Putovný pohár, ktorý má už na podstavci štítky a menami dvoch víťazov.
I. ročník (2015) patril tímu NO NAME a druhý rok (2016) putoval hráčom tímu BEST PUB.


Kliknutím na fotografie zväčšíte náhľady

Hráči si rozlosovali súperov a presne o 15.00 hodine zaznel úvodný hvizd hlavného rozhodcu. Na ihrisko nastúpili družstvá FC Bastila a Necpalské britvy, Krškovci a Best Pub, Necpalania z Turca a Rajčuľa, Vtáci TRNi a ŽU-LA Čereňany.

Na výsledkovej tabuli asistentka Ľudka priebežne dopĺňala výsledky zápasov do hracieho "pavúka", aby mal každý prehľad o výsledkoch jednotlivých zápasov. Prvé stretnutia dopadli nasledovne:
FC Bastila - Necpalské britvy 8 : 6
Best Pub - Krškovci 8 : 4
Rajčuľa - Necpalania z Turca 15 : 8
Vtáci TRNi - ŽU-LA Čereňany 1 : 12

Medzi zápasmi i počas nich na dobrú náladu vyhrávala Necpalanka a tí, čo nehrali alebo v tej chvíli nefandili, si spolu "skočili" na tanečnom trávniku. Keď niekomu nebolo do tanca, mohol sa ísť osviežiť či zasýtiť dobrotami, ktoré boli k dispozícii pre všetkých návštevníkov.

Futbalové duely pokračovali v sviežom tempe, každému s pribúdajúcimi kolami už išlo o veľa. Víťazstvo s Putovným pohárom nad hlavou bolo cieľom všetkých tímov, no postupným vyraďovaním sa kruh adeptov na víťaza zužoval.

Zhruba o 18.00 hodine boli všetky zápasy odohrané a bolo rozhodnuté o víťazovi. Mladá krv ukázala svoje silné stránky a víťazstvo si chlapci z FC Bastily naozaj zaslúžili. A aké boli výsledky zvyšných zápasov? Tu sú:
FC Bastila - Best Pub 17 : 8
Rajčuľa - ŽU-LA Čereňany 15 : 5
Necpalské britvy - Krškovci 9 : 6
Necpalania z Turca - Vtáci TRNi - 9 : 2

O víťazstve a 2., 3, a 4. mieste rozhodli zápasy:
FC Bastila - Rajčuľa 14 : 5
Best Pub - ŽU-LA Čereňany 12 : 8

Celkové umiestnenie
I. miesto - FC Bastila,
II. miesto - Rajčuľa
III. miesto - Best Pub
IV. miesto - ŽU_LA Čereňany
V. miesto - Necpalské britvy
VI. miesto - Necpalania z Turca
VII. miesto - Krškovci
VIII. miesto - Vtáci TRNi


Všetkým účastníkom srdečne blahoželáme a ďakujeme za športového ducha, ktorého prejavili vstúpením do ihriska
a za nádherný a veselý športový zážitok, ktorý pripravili svojom fanúšikom.8. miesto - Vtáci TRNi7. miesto - Krškovci6. miesto - Necpalania z Turca5. miesto - Necpalské britvy4. miesto - ŽU-LA Čereňany3. miesto - Best Pub2. miesto - Rajčuľa1. miesto - Bastila

Víťazný tím Bastila prijíma okrem gratulácií, medailí a cien aj putovný pohár z rúk kapitána vlaňajších víťazov - družstva Best Pub.

ĎAKUJEME, milí priatelia, že ste nás potešili svojou návštevou a záujmom o podujatia, ktoré sme pre vás pripravili. Veríme, že pri najbližšej príležitosti opäť zavítate medzi nás a znovu sa spoločne zabavíme!

© 2015 NECPALY | design by K STUDIO | stránka spustená 1. augusta 2008 | mapa stránok | Facebook Necpaly

TOPlist