MDD z ničoho nič... 2017

Od mája sa na starej ceste niečo dialo. Niekoľko dobrovoľníkov namaľovalo na ceste bludiská, škôlky, človeče, mlyn, šach a ďalšie aktivity pre deti i dospelých. A tak nejak to vyšlo, že najväčšiu etapu týchto činností ukončili tesne pred 1. júnom. Rozhodli sa teda tento priestor neoficiálne otvoriť ku Dňu detí a potešiť práve tých, pre ktorých sú tieto hry určené.


Kliknutím na fotografie zväčšíte ich náhľady

Všetko pripravené, nech sa páči, môžete prichádzať a zahrať sa s čím sa vám páči!

K našej radosti sa zišlo dosť detičiek aj s rodičmi, ktorí aktívne pomáhali pri rôznych hrách a aktivitách. Deti skákali na škôlkach, vo veľkých gumených čižmách blúdili bludiskami, skúšali chôdzu na chodúľoch, hádzali šiškami na cieľ, hrali človeče i mlyn, zaujali ich farebné kamienky na piškvorky a tí zdatnejší si zahrali kolektívnu hru - vikingský šach.

Zo záberov je zrejmé, že v tomto veselom popoludní vôbec nerozhodoval vek... v každom z nás je totiž kus dieťaťa, nech je náš rok narodenia akýkoľvek. Tí menší, samozrejme, dostali za každý výkon sladkosť a dokonca prišla aj pani Helenka Mečiarová, ktorá deťom darovala mnoho zo svojich hačkovaných hračiek.

Otvorenie zábavnej starej cesty sme si lepšie ako na Deň detí určite naplánovať nemohli. Keby nezačalo podvečer poprchávať, isto by sme tam v tej príjemnej spoločnosti zostali až do tmy. Ďakujeme všetkým, čo prišli a veríme, že o rok nás bude ešte viac.© 2015 NECPALY | design by K STUDIO | stránka spustená 1. augusta 2008 | mapa stránok | Facebook Necpaly

TOPlist