Fašiangy v materskej škole

Fašiangový čas - toto príjemné obdobie radosti, karnevalov a oživovania ľudových tradícií - naplno prežívali aj deti z Materskej školy na Malonecpalskej ulici.
Okrem toho, že sa deti naučili pekné piesne a básničky, najväčšiu radosť vždy prináša samotná príprava na karneval. Najskôr sme si spolu s deťmi všetky triedy a spoločenskú miestnosť pekne vyzdobili. Deti si dokonca samé zhotovili aj pestré masky na tvár.

Kliknutím na fotografie zväčšíte ich náhľadyNaozajstná zábava sa však začala, až keď sme sa poobliekali do kostýmov... Tento rok nám karneval spestrila aj milá návšteva. Naše pozvanie prijali dôchodcovia z denného centra v Necpaloch - spevácky zbor "Dúbrava" a svojim veselým fašiangovým programom spríjemnili atmosféru podujatia.Samozrejme, že sme nezabudli navštíviť ani svojich kamarátov prvákov v Základnej škole ul. Malonecpalská v Prievidzi. A verte, že sme pre nich boli pekným prekvapením počas vyučovania... A nielen pre nich, ale aj pre pani kuchárky v školskej jedálni, ktoré pre nás pripravili chutné šišky.


Text: Mirka Dašková
© 2015 NECPALY | design by K STUDIO | stránka spustená 1. augusta 2008 | mapa stránok | Facebook Necpaly

TOPlist