U richtára majú prvého vnuka 2010

Nový prírastok do rodiny býva vždy radostnou udalosťou. V mnohých necpalských rodinách tento rok privítali malých členov rodiny, zvlášť potom, ako sa vlani roztrhlo vrece so svadbami (určite to na konci roka zbilancujeme). Pri tejto udalosti sme sa však podrobnejšie pristavili preto, lebo sa jedná o prírastok v rodine úradujúceho richtára za rok 2010 Štefana Šovčíka. Narodenie vnúčika Sebastiána bola príležitosť k tomu, aby FANklub Necpalanky a ďalší priatelia prišli novopečeným starým rodičom zablahoželať.


Kliknutím na fotografie zväčšíte náhľadyNávšteva u Šovčíkovcov bola naplánovaná veľmi rýchlo a operatívne. Všetci účastníci sa na znak spolupatričnosti vyzdobili cumlíkmi, balónmi a priniesli aj nejaké spomienkové darčeky.
Aby si Štefan a Anka mohli vychutnávať oslovenie starý otec a stará mama, na pamiatku tohto dňa dostali Certifikát, ktorý ich oprávňuje k doživotnému užívaniu tohto titulu.
Šovčíkovcov nezaskočila ani takáta nečakaná a hlavne početná návšteva a ukázali sa ako výborní hostitelia. Malému drobčekovi sme pripili na zdravie a zaspievali živióóóóóó...!

Potom prišlo na rad podpisovanie certifikátu, rozbalenie darčeka a zápis do kroniky Fanklubu, kde sú zachytené všetky kresby a želania pre bábätko. Pri podpisovaní sme nezabudli ani na psíka Benyho, ktorý tiež do kroniky ochotne otlačil svoju labku.

Malému Sebastiánkovi prajeme hlavne veľa zdravia, lásky, krásny život
a milujúcich rodičov a starých rodičov.

© 2015 NECPALY | design by K STUDIO | stránka spustená 1. augusta 2008 | mapa stránok | Facebook Necpaly

TOPlist