Otvorenie kultúrneho domu 2008

22.decembra 2008 bol po rekonštrukcii znovu otvorený a odovzdaný do užívania náš kultúrny dom. Havarijný stav si vyžiadal jeho zatvorenie v decembri 2007 a rekonštrukčné práce začali v auguste 2008. V rekordne krátkom čase - za štyri mesiace sa podarilo nielen odstrániť všetky závady, ale dať mu aj novú, modernú tvár.


Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu

Na otvorení sa zúčastnili zástupcovia mesta, dodávateľských firiem i necpalania, ktorí sa na jeho znovuotvorenie snáď tešili najviac. Mažoretky, slávnostné prestrihnutie pásky, pekný kultúrny program, prehliadka priestorov a bohaté občerstvenie,to všetko bolo pripravené pre hostí, ktorí sa otvorenia zúčastnili. Veríme, že kultúrny dom bude slúžiť svojmu účelu a všetci, ktorí doň zavítajú, budú toto zariadenie udržiavať v takom stave, v akom bolo odovzdané.

Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu

Novému správcovi kultúrneho domu Martinovi Glonekovi (na snímke vľavo) želáme v novej práci veľa úspechov!


Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu

Otvorenia sa dočkal aj tanečný parket, na ktorom sa za ľudovej hudby zaskveli dve richtárky - bývalá - Božka Šovčíková a súčasná - Anička Chudá. Takúto historickú príležitosť - zakrepčiť si ako prvé - si nechceli nechať ujsť.


Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu Otvorenie kultúrneho domu

© 2015 NECPALY | design by K STUDIO | stránka spustená 1. augusta 2008 | mapa stránok | Facebook Necpaly

TOPlist